Ta witryna wykorzystuje pliki cookie zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zrezygnować z zapisywania plików cookie modyfikując ustawienia przeglądarki.

Sylwester
 
 
 
 

Jak spędzić sylwestra?

Jeśli już odpowiedzieliście sobie, gdzie - czas zastanowić się, jak spędzić sylwestra? Odpowiedź na to pytanie wcale nie jest taka oczywista! Można, oczywiście, "przetańczyć całą noc" sylwestrową. Na balu, w dyskotece, na zagubionym w pustce horyzontu promie, albo na przykład w klubie lub restauracji... Można spędzić ją przy ognisku, słuchając góralskiej kapeli i jedząc pieczone na grillu jagnię. Można pędzić na nartach po zboczu, trzymając w dłoni płonącą pochodnię i wdychając czyste, alpejskie powietrze. Na pytanie "jak spędzić sylwestra?" jest nieskończenie wiele odpowiedzi. Zależy to od tego, co preferujemy, co sprawia nam przyjemność i satysfakcję i... na co nas stać. Są tacy, którzy będą snuć szczęśliwe wróżby na nadchodzący rok, oglądając niepowtarzalny pokaz ogni sztucznych w Edynburgu i tacy, którzy z zapamiętaniem tropić będą ślady jelenia w Borach Tucholskich. Ważne, żeby wybrany sposób przyniósł nam zadowolenie, radość i dobre wróżby na nadchodzący rok!

Jak samemu zorganizować sylwestra?

Czasem w życiu bywa tak, że nie możemy sobie pozwolić, albo nie mamy ochoty na bal czy wyjazd sylwestrowy. Zastanawiamy się wtedy jak samemu zorganizować sylwestra. To nie jest bardzo trudne! Pierwsza sprawa, to odpowiedź na pytanie z kim będziemy się bawić i ile będzie osób. Jak samemu zorganizować sylwestra, kiedy będą w nim uczestniczyć pary, lubiące taniec? Pozornie odpowiedź jest prosta. Wystarczy zadbać o jedzenia, muzykę i nastrój.

 

Pamiętajmy jednak, że menu sylwestrowe musi być bogate i urozmaicone (zabawa trwa całą noc), że muzyka nie powinna być przypadkowa - inną preferuje starsze pokolenie, przy innych utworach bawi się młodzież. Na to natomiast, jaki nastrój będzie panował na naszej zabawie, równie duży wpływ będzie miała nasza dbałość o szczegóły (dekoracje, gadżety itp), jak dobre humory i chęć zabawy uczestników. Jeśli zastanawiacie się, jak samemu zorganizować sylwestra dla tych, co nie tańczą, albo tzw. "męskiego sylwestra" - podpowiadamy: może to być wieczór filmowy (uzgadniamy z uczestnikami tytuły wypożyczonych filmów), noc muzyczna (jeśli mamy do czynienia z miłośnikami muzyki) lub sportowa przy piwie (powtórki z najlepszych rozgrywek). Ważne, żeby uczestnicy dobrze się bawili i z uśmiechem powitali nowy rok!

Garnitury sylwestrowe

Garnitury sylwestrowe

Sukienki sylwestrowe

Sukienki sylwestrowe

Suknie sylwestrowe

Suknie sylwestrowe

Zobacz także:

Sylwester w Paryżu

Sylwester w Paryżu

Sylwester w Zakopanem

Sylwester w Zakopanem

Sylwester nad morzem w egzotycznych krajach

Sylwester nad morzem

Sylwester 2013 | Web Design by Portalion | Polityka prywatności

Copyright 2007-2013 by sylwesteronline.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone | Kopiowanie całości i fragmentów bez zezwolenia zabronione

Page copy protected against web site content infringement by Copyscape