Ta witryna wykorzystuje pliki cookie zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zrezygnować z zapisywania plików cookie modyfikując ustawienia przeglądarki.

Sylwester
 
 
 
 

Porady sylwestrowe

Szalona, sylwestrowa noc jest po to, aby się cieszyć, bawić, spędzać czas w szampańskich humorach, a nie zmagać się z problemami. Oto więc kilka porad sylwestrowych dla tych, którzy wybierają się na imprezę:

  • Zawsze sprawdź wcześniej, w jakim towarzystwie będziesz się bawić, unikniesz rozczarowań.
  • Mierz siły na zamiary i nie decyduj się na sylwestra na morzu, jeśli cierpisz na chorobę morską, ani w górach, jeśli nie umiesz jeździć na nartach.
  • Jeśli decydujesz się na zabawę uliczną, zrezygnuj z elegancji na rzecz ciepłego, wygodnego ubrania. Nikt nie doceni twoich wysiłków, a przeziębienie nie jest najlepszą pamiątką po zabawie sylwestrowej!
  • Jeśli twój partner nie lubi tańczyć, nie zmuszaj go do udziału w balu! Kwaśna mina potrafi zepsuć każdą zabawę. Lepiej wybrać inny sposób na spędzenie sylwestra!
  • Buty na zabawę sylwestrową kupuj na tyle wcześnie, aby stopy zdążyły się do nich przyzwyczaić - unikniesz bolesnych pęcherzy i odcisków.
  • Wybierając się na zabawę zadbaj o to, w jaki sposób z niej wrócić.
  • Jeśli przewidujesz powrót na piechotę - zapakuj do torby ciepłe, wygodne buty, rękawiczki i czapkę. W wyjściowych pantofelkach nie najlepiej wędruje się mroźnym rankiem.
  • Pamiętaj: "jaki sylwester, taki cały rok", więc odsuń na bok wszystkie trudne sprawy, nie myśl o kłopotach - tylko się baw!

Oryginalne pomysły sylwestrowe

Jeśli nic z tego, co powyżej nie odpowiada twoim wyobrażeniom o dobrze spędzonym sylwestrze - mamy dla ciebie jeszcze inne pomysły sylwestrowe. Wiele teatrów w różnych miastach organizuje spektakle sylwestrowe. To propozycja dla tych, którzy nie mogą lub nie lubią tańczyć, a nie chcą siedzieć w tę noc w domu. Tym, którzy lubią ciszę i kontakt z przyrodą we dwoje - proponujemy zorganizowanie taniego, ale urokliwego sylwestra na działce. Wiele domków naszych przyjaciół ma ogrzewanie. Obserwacja nocnej, zimowej przyrody, spacer we dwoje, a później ciepło promieniujące z kominka, kiedy wznosimy toast noworoczny - to przeżycia równie niezapomniane, jak na balu! Inne pomysły sylwestrowe - to na przykład sylwester brydżowy. Wiadomo, miłośnicy brydża potrafią grać przez całą noc nie czując zmęczenia. Dla nich taki sposób spędzenia sylwestra, to doskonała zabawa! I jeszcze jedna nietypowa propozycja: noc w kasynie lub salonie gier. Doskonały sylwester dla tych, którzy na brak gotówki nie narzekają, a czują przesyt balów i zabaw. Ten sposób - to nie tylko dobra zabawa, drinki i przekąski - ale jeszcze nadzieja, że fortuna uśmiechnie się do nas w nowym roku!

Zobacz także:

Sylwester w Paryżu

Sylwester w Paryżu

Sylwester w Zakopanem

Sylwester w Zakopanem

Sylwester nad morzem w egzotycznych krajach

Sylwester nad morzem

Sylwester 2013 | Web Design by Portalion | Polityka prywatności

Copyright 2007-2013 by sylwesteronline.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone | Kopiowanie całości i fragmentów bez zezwolenia zabronione

Page copy protected against web site content infringement by Copyscape