Ta witryna wykorzystuje pliki cookie zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zrezygnować z zapisywania plików cookie modyfikując ustawienia przeglądarki.

Sylwester
 
 
 
 

Pomysły na sylwestra

Do końca roku już coraz bliżej. Pomyślcie - czy i jakie macie pomysły na sylwestra? Niby jest jeszcze trochę czasu, ale noc sylwestrowa to wydarzenie na tyle ważne, że warto się wcześniej zastanowić jak, gdzie i z kim chce się ją spędzić. Dobre pomysły na sylwestra - to pierwszy etap przygotowań. Może ta strona pomoże wam podjąć decyzję.

Gdzie spędzić sylwestra?

Pytanie "gdzie spędzić sylwestra?" pojawia się co roku. Są tacy, którzy tradycyjnie wybierają się na bal i nie wyobrażają sobie innego sposobu, część osób łączy imprezę sylwestrową z wypoczynkiem zimowym w górach, czy nad morzem, inni wyjeżdżają za granicę, jeszcze inni zaszywają się z przyjaciółmi na ukrytej w lesie działce. Młodzież najczęściej planuje dyskotekę sylwestrową, albo zabawę na ulicach rodzinnego miasta. Możliwości jest wiele i odpowiedzi na pytanie "gdzie spędzić sylwestra?" mogą być bardzo różne! Ważne, żeby postawić to pytanie na tyle wcześnie, aby był czas przedyskutowania tematu z partnerem, rodziną lub przyjaciółmi, by można było podjąć najbardziej optymalną decyzję i jeszcze wprowadzić ją w życie! Tym, którzy nie są zdecydowani, odpowiedzi na pytanie, gdzie spędzić sylwestra - mogą udzielić na przykład biura podróży, które w swojej ofercie mają wiele różnorodnych propozycji. Nie wolno jedynie czekać do ostatniej chwili.

 
Biżuteria, dodatki oraz torebki sylwestrowe

Biżuteria Dodatki Torebki

Czerwona suknia sylwestrowa

Suknie sylwestrowe

Garnitury sylwestrowe

Garnitury na sylwestra

Ciekawe wyjazdy sylwestrowe

W wielu biurach podróży pojawiają się w okolicy końca roku niezwykłe i ciekawe pomysły na wyjazdy sylwestrowe. Tym, którzy lubią ciepło polecamy Egipt, Teneryfę czy Wyspy Kanaryjskie. Ciekawym świata i różnych obyczajów sylwestrowych proponujemy wyjazdy do stolic europejskich - Londynu, Pragi, Rzymu, Paryża czy Wiednia. Coraz bardziej popularne ostatnio stają się ciekawe wyjazdy sylwestrowe do naszych wschodnich sąsiadów - do Wilna czy Sankt-Petersburga - organizowane indywidualnie przez samych turystów, a także na południe do Czech. Biura podróży oferują także inne, ciekawe wyjazdy sylwestrowe. Można powitać Nowy Rok pod wodą, np. nurkując o północy w wodach Egiptu. Można bawić się 250m pod ziemią w komorach najstarszej w Polsce trzynastowiecznej kopalni soli w Bochni. A można także wybrać się do Laponii i przemierzać ostępy i pustkowia tej krainy na skuterach śnieżnych, wznosić noworoczny toast podziwiając zorzę polarną... Jak widać - każdy może wybrać coś dla siebie.

Zobacz także:

Sylwester w Paryżu

Sylwester w Paryżu

Sylwester w Zakopanem

Sylwester w Zakopanem

Sylwester nad morzem w egzotycznych krajach

Sylwester nad morzem

Sylwester 2013 | Web Design by Portalion | Polityka prywatności

Copyright 2007-2013 by sylwesteronline.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone | Kopiowanie całości i fragmentów bez zezwolenia zabronione

Page copy protected against web site content infringement by Copyscape