Ta witryna wykorzystuje pliki cookie zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zrezygnować z zapisywania plików cookie modyfikując ustawienia przeglądarki.

Sylwester
 
 
 
 

Tani sylwester

Czekamy na tę jedyną, niepowtarzalną, sylwestrową noc niecierpliwie. Jeśli mamy zasobny portfel, problemu nie ma, wystarczy tylko odpowiednio wcześniej wybrać miejsce i sposób, w jaki chcemy spędzić czas. Sporej grupie ludzi marzy się jednak tani sylwester. Tani sylwester - to nie znaczy kiepski! Jest wiele możliwości, aby połączyć szampańską zabawę z niskimi kosztami. Nie macie pomysłów? Pomożemy wam!

Tani sylwester na Krupówkach w Zakopane

Zimowa stolica Polski - położone w kotlinie między Giewontem, a Gubałówką nasze sławne Zakopane - od wielu lat przyciąga w okolicach sylwestra tłumy ludzi. Jeszcze parę lat temu oferta przeznaczona była jedynie dla ludzi zamożnych, teraz natomiast coraz popularniejszy jest tani sylwester na Krupówkach. Jak to możliwe? I możliwe i proste. Tani sylwester na Krupówkach - to noclegi w licznych kwaterach prywatnych, zamiast ekskluzywnych hoteli. To posiłki w barach, knajpkach i jadłodajniach - zamiast wykwintnych restauracji, no i przede wszystkim - to wspólna zabawa sylwestrowa na Krupówkach, tej najbardziej znanej zakopiańskiej ulicy.

 

Tradycyjnie już w noc sylwestrową czynne są wszystkie lokale - od tych najmniejszych, skromnych i dość tanich, aż po najbardziej znane i eleganckie. Jak widać - tani sylwester na Krupówkach to nie tylko marzenie! Na taką formę zabawy decyduje się masa ludzi! Poczynając od stoku Gubałówki, gdzie płoną noworoczne ogniska, skąd dochodzi zapach pieczonych kiełbasek i gdzie widać narciarzy, zjeżdżających ze stoku przy świetle pochodni, aż po najdalszy kraniec Krupówek - wszędzie bawią się tłumy ludzi! To doskonała i tania oferta na sylwestra! Piękno Tatr, krystaliczne powietrze i niepowtarzalna atmosfera wspólnej zabawy są przecież gratis.

Tani sylwester studencki

Wiadomo powszechnie, że studenci nie są bogaci. Wiadomo również, że bardzo lubią się bawić. Nic dziwnego: są młodzi, a po dniach intensywnej i trudnej nauki szukają odprężenia, odreagowania godzin, spędzonych nad książkami. Tani sylwester studencki to oferta właśnie dla nich. I wcale ta oferta nie jest skromna! Tani sylwester studencki bowiem - to imprezy w klubach studenckich dla tych, którzy nie chcą lub nie mogą wyjechać na kilka dni. Nie należy się na nich spodziewać luksusów, wodzireja czy wykwintnych dań. Na pewno jednak jest doskonała, wspólna zabawa w młodym gronie. Tani sylwester studencki to również coraz częstsza propozycja biur podróży.

Można go spędzić na przykład w czeskich górach. Zakwaterowanie przewidziane jest w szkolnych internatach, w pokojach kilkuosobowych o podstawowym standardzie, a wyżywienie w pobliskiej stołówce. Bliskość tras narciarskich - no i oczywiście wspólna zabawa w noc sylwestrową, przy dostępnych cenach - czynią te oferty bardzo atrakcyjnymi dla młodych ludzi. Można wybrać tani sylwester studencki w Bieszczadach. Warunki zbliżone. Zakwaterowanie w internatach, dwa posiłki dziennie w jadalni, masa atrakcji turystyki zimowej i wspólna impreza sylwestrowa. Koszt kilkudniowego pobytu to 300 - 400 złotych. Z tej oferty korzystają więc nie tylko studenci.

Biżuteria, dodatki oraz torebki sylwestrowe

Biżuteria Dodatki Torebki

Czerwona suknia sylwestrowa

Suknie sylwestrowe

Garnitury sylwestrowe

Garnitury na sylwestra

Tani sylwester w moim mieście

Tradycja świętowania nadejścia Nowego Roku obejmuje wszystkich - niezależnie od ich statusu społecznego, sytuacji finansowej czy życiowej. Dla tych, którzy akurat znaleźli się w nieciekawej sytuacji, a chcą bawić się w sylwestrową noc - w wielu miastach przygotowano atrakcje pod hasłem "tani sylwester w moim mieście". W tej akcji biorą udział zarówno kluby, bary i niektóre restauracje, jak potężni sponsorzy, władze miejskie i biura podróży. Tani sylwester w moim mieście to przede wszystkim możliwość uczestniczenia w zabawach na świeżym powietrzu. Organizatorzy przygotowują liczne atrakcje dla mieszkańców i gości. Często są to koncerty z udziałem znanych i popularnych piosenkarzy i aktorów. Formuła koncertów jest tak pomyślana, aby wciągać do wspólnej zabawy jak największą liczbę uczestników. Prawie zawsze widzowie uczestniczą w pokazach ogni sztucznych, przygotowywanych przez profesjonalne firmy. Wspólne odliczanie ostatnich minut upływającego roku, toast noworoczny i życzenia składane wszystkim przez wszystkich - to też już tradycja takich imprez. Tani sylwester w moim mieście - to także bary, puby i restauracje czynne całą noc i pozwalające rozgrzać się, kiedy na świecie panuje mróz. W wielu miastach biura podróży przygotowują specjalną ofertę tanich wyjazdów sylwestrowych. Są to na przykład tanie wypady do podmiejskich miejscowości wypoczynkowych, albo w góry. Tani sylwester w moim mieście - to inicjatywa, pozwalająca uczestniczyć w sylwestrowej radości i zabawie wszystkim mieszkańcom!

Sylwester w Paryżu

Sylwester w Paryżu

Sylwester w Zakopanem

Sylwester w Zakopanem

Sylwester nad morzem w egzotycznych krajach

Sylwester nad morzem

Sylwester 2013 | Web Design by Portalion | Polityka prywatności

Copyright 2007-2013 by sylwesteronline.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone | Kopiowanie całości i fragmentów bez zezwolenia zabronione

Page copy protected against web site content infringement by Copyscape