Ta witryna wykorzystuje pliki cookie zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zrezygnować z zapisywania plików cookie modyfikując ustawienia przeglądarki.

Sylwester
 
 
 
 

Zabawy i imprezy sylwestrowe

Jest taka jedna noc w roku. Niezwykła, barwna, roztańczona i roześmiana! To Sylwester. Żegnamy to, co minęło, dokonujemy podsumowań - i witamy nowe dni, nowe zadania, wyzwania i radości. Zabawy i imprezy sylwestrowe na stałe weszły do naszej tradycji. Stare powiedzenie mówi: "jaki Sylwester, taki cały rok". Warto więc zaplanować tę noc dużo wcześniej. Przygotować się do niej - i psychicznie, i finansowo. Możliwości jest wiele. Zobaczcie, jakie zabawy i imprezy sylwestrowe chcemy wam zaproponować.
Szampan to nieodłączny składnik zabaw i imprez sylwestrowych

Imprezy sylwestrowe w klubach

Propozycja spędzenia nocy sylwestrowej dla tych, którzy lubią się bawić w rytm głośnej, dyskotekowej muzyki - to imprezy w klubach. Wybiera je najczęściej młodzież i brać studencka. Imprezy w klubach bowiem nie są zbyt drogie i nie wymagają ekstra wyszukanych kreacji, a stwarzają możliwość wspólnej zabawy - na ogół w grupie przyjaciół i znajomych, bo tak jest przyjemniej i bezpieczniej. Nie należy się spodziewać szczególnie urozmaiconego menu, ale też nie po to idzie się na imprezy w klubach! Można bawić się i tańczyć do białego rana, można głośno cieszyć się z nadejścia nowego roku, wspólnie z przyjaciółmi wznieść toast za pomyślność. Obowiązują stroje dyskotekowe: swobodne, kolorowe i z dużą ilością błyszczących gadżetów. Jeśli chcecie pobawić się w noc sylwestrową w klubie - warto wcześniej pójść tam na jakąś imprezę. Można wtedy sprawdzić, kto i jak się w nich bawi, jaka muzyka towarzyszy tańczącym - aby noc sylwestrowa była udana i pozostawiła niezatarte wrażenia.

 

Zabawy sylwestrowe w domu

Jest wiele powodów, dla których urządzamy zabawy sylwestrowe w domu. Niebagatelny wpływ ma na to stan finansów, sytuacja rodzinna, czy zdrowotna. Powiedzmy sobie szczerze: zabawy sylwestrowe w domu na pewno będą inne od tych w wykwintnych lokalach, czy egzotycznych krajach - ale wcale nie muszą być gorsze! Wszystko zależy od pomysłu i dbałości o szczegóły. Do tej jedynej w swoim rodzaju imprezy należy zacząć się przygotowywać dużo wcześniej. Jeśli już wybraliśmy konwencję zabawy - dobieramy odpowiednie dekoracje, stroje, obmyślamy wystrój stołu i pokoju do tańca. Opracowujemy menu na całą noc oraz dekoracje potraw sylwestrowych. Jeśli ma to być zabawa składkowa - rozdzielamy między poszczególnych uczestników dania do przygotowania. Aby zabawy sylwestrowe w domu były udane, trzeba wcześniej przygotować płytotekę z nagraniami muzyki, najbardziej odpowiadającej uczestnikom. Warto też mieć w zanadrzu jakieś konkursy lub quizy, które wypełnią czas, kiedy uczestnicy robią przerwę w tańcach. Najważniejsze jednak są: dobry humor, towarzystwo, chęć zabawy i uśmiech. To one gwarantują, że zabawy sylwestrowe w domu pozostawią po sobie najlepsze wspomnienia!

Zobacz także:

Sylwester w Paryżu

Sylwester w Paryżu

Sylwester w Zakopanem

Sylwester w Zakopanem

Sylwester nad morzem w egzotycznych krajach

Sylwester nad morzem

Sylwester 2013 | Web Design by Portalion | Polityka prywatności

Copyright 2007-2013 by sylwesteronline.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone | Kopiowanie całości i fragmentów bez zezwolenia zabronione

Page copy protected against web site content infringement by Copyscape